ABOUT US

İnşaat sektörü ile dış cephe aksesuarları pazarına yenilikçi ve teknolojik ürünler sunarak, uluslararası bir marka olmak amacıyla çıktığımız yolda, kurulduğumuz 2003 yılından beri bu hedefe ulaşmak için büyük bir gayretle çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.

Videoyu oynat

Bizler Birikim Kalıp Yapı Ürünleri ve Makine Sanayi Ticaret LTD. ŞTİ. olarak, hem Türkiye’ de hem de dünyanın pek çok ülkesindeki müşterilerimize en uygun çözümlerle, en kaliteli ürünleri üretmekteyiz. Uzman mühendislerimiz ve teknik altyapımız ile sektörde öncü marka olabilmek amacıyla, alanımızda dünya standartlarını ve geleceğin teknolojisini yakalamak için, AR-GE yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

BOSSY, dış cephe makasları, paralel makas, pencere ve kapı kolları, çift açılım sistemleri, ve aksesuarları üreticisidir. Aynı zamanda alüminyum pencere profili için kullanılan makasların da yerli üreticisidir.

Firmamız pencereler ve dış cepheler için bir sistem sağlayıcısı olup, dış cephe aksesuarları ve tasarımlarında seri üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Ürün geliştirmeye yönelik vizyonumuz doğrultusunda, işinde uzman ekibimizin teknolojik çağı yakalamasını önemsiyor, bu anlamda teknolojik yatırımlara ve eğitimlere ayırdığımız bütçemizi arttırıyoruz.

Kaliteli, dayanıklı ve güvenilir ürünler üretmek ilkesiyle, müşteri memnuniyeti önceliğiyle çalışan firmamız, dış cephe aksesuarları alanında yerel ve uluslararası alanda ilk akla gelen ve kalitesiyle tavsiye edilen markalardan olmak için çalışmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre her daim en yenilikçi çözümleri sunar, dünya standartlarında kalitede ürünler üreterek %100 ‘de yüz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ

Sürdürülebilir bir büyüme ile en üst seviyede güven ve kaliteyi vaad eden bir dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini gözeterek, Türkiye’de ve dünyada yenilikçi, teknolojik ürünler sunmak, hem sektörde öncü hem de dünya markaları arasında yer alan bir marka olmak.

Referanslar